آموزش ​روشن کردن هند وارمر زیپو یا بخاری جیبی زیپو

06/18/2023
توسط زینو گیفت
آموزش ​روشن کردن هند وارمر زیپو یا بخاری جیبی زیپو

روشن کردن هند وارمر زیپو یا بخاری جیبی زیپو

هند وارمر زیپو یا بخاری جیبی زیپو را با بنزین اورجینال زیپو Zippo پر کنید. برای دیدن آموزش پر کردن بخاری جیبی اینجا کلیک کنید.

ابتدا درب هند وارمر را باز کنید با یک دست بدنه هندوارمر را به صورت عمودی نگه دارید و با دست دیگر شعله را به مدت تقریباً 10 ثانیه روی فتیله هند وارمر قرار دهید.

گاهی اوقات ممکن هست با یک بار به صورت کامل روشن نشده باشد. می توانید یک بار دیگر شعله را به مدت تقریباً 10 ثانیه روی فتیله هند وارمر قرار دهید.

می توانید از شعله فندک Zippo یا هر فندک دیگری و یا همچنین از یک کبریت استفاده کنید.

نکته: هندوارمر پس از روشن شدن هیچ گونه شعله ای ندارد.

وجود شعله هنگام اشتعال نشان دهنده پر شدن بیش از حد است. قبل از احتراق مجدد، شعله را خاموش کنید و اجازه دهید سوخت اضافی تبخیر شود.

دست ها و لباس ها را از هرگونه شعله دور نگه دارید. گرم کننده دست با یک فرآیند کاتالیزوری گرم می شود. پس از احتراق هیچ شعله ای وجود ندارد. وجود شعله هنگام اشتعال نشان دهنده پر شدن بیش از حد است. قبل از احتراق مجدد، شعله را خاموش کنید و اجازه دهید سوخت اضافی تبخیر شود.

پس از اینکه مطئن شدید فتیله هندوارمر روشن شده است درب آن را ببندید سپس آن را در کیسه پارچه ای محافظ که درون بسته بندی هندوارمر وجود دارد قرار دهید. هندوارمر باید همیشه در کیسه پارچه ای محافظ قرار گیرد تا از گرم شدن بیش از حد جلوگیری شود.

اکنون برای ساعت ها گرمای قابل استفاده می باشد. پس از روشن شدن، گرما با فرآیند کاتالیزوری بدون شعله تامین می شود.

پس از روشن شدن، هیچ راه مطمئنی برای متوقف کردن عمل گرمایش وجود ندارد. در صورت لزوم، هندوارمر را در کیسه پارچه ای محافظ قرار دهید و روی سطح نسوز قرار دهید تا سوخت تمام شود و خنک شود.

نظرات

نوشته ای پیدا نشد

نوشتن نظر